Aktuálně máme pro Vás připraveny dva vybavené apartmány s kapacitou 2-4(5) a 2-7 osob. Oba apartmány mají vlastní zastřešený balkón, z kterých se naskýtá krásný pohled na unikátní románský kostel ze 12. století a do okolí.

Apartmán A: Jedná se o větší apartmán, kde jsou Vám k dipozici 2 pokoje. Jeden třílůžkový s palandou a samostatnou postelí a druhý čtyřlůžkový s plochou televizí. Součástí je velká koupelna s vanou a oddělenou toaletou a vybavená kuchyně.

Apartmán B: V tomto menším apartmánu je Vám k dispozici 1 čtyřlůžkový pokoj s plochou televizí a koupelnou, oddělená vybavená kuchyně s jídelnou a s pohodlnou rozkládací pohovkou, vhledem k délce, je vhodná spíše pro děti.

Volný čas je možno trávit na přilehlé zahradě, kde je umístěn bazén a zahradní gril. K dispozici je krytá pergola, kde je stůl pro stolní tenis a stolní fotbálek. Na zahradě jsou pro děti umístěny houpačky se skluzavkou a trampolína. Vše poskytnuto ZDARMA k Vašemu pobytu.

Na návsi vzniklo nové dětské hřiště, více o něm píšeme na našem blogu.

V celém objektu je Vám k dispozici bezdrátové připojení Wi-Fi. Mimo jiné si můžete v obci zajezdit na koních a nedaleko od nás si zahrát golf na nedalekém devítijamkovém hřištiParkování je zajištěno ZDARMA na uzavřeném pozemku s kamerovým systémem. Nejbližší restaurace je pouze 4 km od nás.