Aktuálně máme pro Vás připraveny dva apartmány s kapacitou 2-4 a 2-6 osob. Ve větším apartmánu A jsou Vám k dipozici 2 pokoje. Jeden dvoulůžkový s palandou a druhý čtyřlůžkový s plochou televizí. Součástí je velká koupelna s vanou a oddělenou toaletou a vybavená kuchyně. V apartmánu B je Vám k dispozici 1 třílůžkový pokoj s plochou televizí a vybavená kuchyně s jedním lůžkem a koupenou. Oba apartmány mají vlastní zastřešený balkón, z kterých se naskýtá krásný pohled na románský kostel ze 12. století a do okolí.

Volný čas je možno trávit na přilehlé zahradě, kde je umístěn vyhřívaný bazén a zahradní gril. K dispozici je krytá pergola, stůl pro stolní tenis a stolní fotbálek. Na zahradě jsou pro děti umístěny houpačky se skluzavkou a trampolína.

V celém objektu je Vám k dispozici bezdrátové připojení Wi-Fi. Mimo jiné si můžete v obci zajezdit na koních a nedaleko od nás si zahrát golf na nedalekém devítijamkovém hřišti. Parkování je zajištěno ZDARMA na uzavřeném pozemku s kamerovým systémem. Přímo v obci je hospoda - Hospoda U Kozů, nejbližší restaurace je pouze 4 km od nás.